cennik

Dziecięce sesje fotograficzne

sesja fotograficzna mini – 3 zdjęcia formatu 15×21 cm
sesja fotograficzna midi – 6 zdjęć formatu 15×21 cm
sesja fotograficzna standard – 10 zdjęć formatu 15×21 cm
sesja fotograficzna maxi – 15 zdjęć formatu 15×21 cm
sesja fotograficzna z fotoksiążką 28 str. 20×20 cm*
dodatkowa pozycja w fotografii w sesji fotograficznej
dodatkowa odbitka 15×21 cm z pozycji
dodatkowo płyta ze zdjęciami w formie elektronicznej
reportaż z Chrztu Świętego – zdjęcia w formie elektronicznej
349 zł
reportaż z Chrztu Św. +  fotoksiążka 20×20 cm* (dodatkowo możliwość zamówienia sesji w plenerze lub zdjęć z przyjęcia)
599 zł
dodatkowo dojazd na sesję do Klienta (zależy od odległości)
dodatkowa fotoksiążka 28 str. 20×20 cm

* – cena zawiera projekt + 1 egzemplarz wydrukowanej fotoksiążki

     W/w ceny dotyczą sesji fotograficznych dziecięcych z udziałem jednego dziecka. W przypadku sesji z udziałem dwojga dzieci sesja jest droższa o 20%, w przypadku sesji z udziałem trojga i większej ilości dzieci sesja jest droższa o 50%.

     Sesja plenerowa jest droższa o 30%.

     Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i podane są jedynie w celach orientacyjnych.

     Osoby zainteresowane innymi rodzajami sesji fotograficznych prosimy o indywidualny kontakt.

     Możliwe jest zamówienie fotoksiążek o większej ilości stron jak i fotoksiążek w innych formatach. Szczegółowych informacji udzielamy indywidualnie.

     Projektujemy również kalendarze, kartki okolicznościowe, zaproszenia z wykorzystaniem materiałów fotograficznych powierzonych jak i wykonanych w naszym studio fotograficznym. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu prac. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i katalogiem.

     Ponadto możliwe jest zamówienie filmu, animacji zdjęciowej, timelapse’u lub fotokastu z sesji po wcześniejszym uzgodnieniu (wymaga obecności drugiego fotografa lub operatora kamery) – cena uzgadniana indywidualnie.

     Posiadamy licencje Kurii Biskupiej na fotografowanie i filmowanie podczas ceremonii liturgicznych.

 
Fotografowanie ślubu.

     Tak ważną uroczystość fotografujemy kompleksowo:

  • błogosławieństwo,
  • ceremonia zaślubin,
  • przyjecie weselne,
  • sesja plenerowa młodej pary.

     W ramach kompleksowego zlecenia opracowujemy przynajmniej 180-200 zdjęć. Pozostałe zdjęcia znajdą się na osobnej płycie.

     Najczęściej wybieranym dodatkowo przez Naszych Klientów jest fotoalbum w jednej z form do wyboru z katalogu (pobierz katalog).

     Dodatkowo zainteresowanym możemy przygotować videoclip do wybranego utworu (wówczas przekazujemy również pełen nie poddany obróbce materiał filmowy) lub prezentację w formacie DVD z najciekawszych zdjęć możliwą do odtworzenia na odtwarzaczu DVD lub komputerze. Prezentacja taka przygotowywana jest z podkładem muzycznym i trwa ok. 15-20 min. Są to coraz popularniejsze formy zastępujące tradycyjny film.

     Ponadto możliwe jest zamówienie fotografowania przygotowań panny młodej (fryzjer, wizaż) i ubieranie młodych, przygotowania filmu, animacji zdjęciowej, fotokastu lub timelapse’u z uroczystości i sesji po wcześniejszym uzgodnieniu (te ostatnie wymagają obecności dodatkowego fotografa lub filmowca).

     Istnieje możliwość cząstkowego zlecenia np. sama uroczystość ślubna lub sama sesja plenerowa. Polecamy jednak wybór jak najszerszego zakresu – w końcu to pamiątka na całe życie!

     Ostateczna cena zlecenia jest uzależniona od zakresu prac.

     Naszym atutem jest publikowanie „na gorąco” wspomnień z Waszego wesela na naszym blogu (zakładka strefa klienta) w przeciągu 7-14 dni. Dostęp do galerii zabezpieczony jest indywidualnym hasłem, a więc jest niedostępny dla osób postronnych. Publikacja nie jest odpłatna i jest dostępna przez okres 3 miesięcy od dnia publikacji.

     Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon, na realizację zleceń zabieramy zawsze dodatkowy sprzęt – tak na wszelki wypadek 😉 – nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Jasne obiektywy zapewniają nam możliwość fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych.

     Dla znających nieco tajniki fotografii cyfrowej: fotografujemy w formacie RAW.